Agape Kohviku meeskond vabatahtlikega

Üritustesari Agape Kohvik tudengitele

Oleme avatud õhtuti ürituste raames, kus me pakume tummist kohvi, võimalust nautida head seltskonda ja arutleda väga erinevatel teemadel.

Agape Kohvik on saanud alguse Agape Eesti töötajate initsiatiivil, et pakkuda tudengitele võimalust luua ehedaid ja avatud keskkondi, kus inimesed saavad panustada ja avastada endas uusi andeid, suhelda inspireerivate inimestega, jagada ideid ja luua püsivat väärtust ühiskonnas.

Uus asukoht

Kohvikulaadse sisustuse ja õhustiku loomise idee peale me sattusime nö komistades. Meil oli soov olla tudengitele lähedamal, et tudengeil oleks võimalus teha ja katsetada ning osaleda tudengiüritustes. Üldine idee oli olemas ning suund aga kuidas täpselt? Seda me ei osanud algul kohe sõnastada. Aga me võtsime sammhaaval ja leidsime sobiva asukoha vanalinna piiril, Tartu Ülikoolist ~300m kaugusel. Uues asukohas oli vaja teha remonti ja värskendust, mis aga kahjuks viibis erinevatel põhjustel. Paraku olid meil üritused Tudengipäevadeks juba välja reklaamitud. Seega olime olukorras, kus otsisime asendusruume. Sobiva asendusruumi leidsime meist üle tee, kus just sulges oma tegevuse üks baar. Ruumid olid kenad, kogu sisustus oli olemas, mida saime kohe kasutada. 


Kohviku kontseptsioon

Avastasime üsna ruttu, et meie asendusruumid on meile teenäitajaks, kuidas ja millise fiilinguga tahame me enda ruume tulevikus näha. Asendusruumides alustasime 2016 aasta sügisel ning 2017 aastal jätkasime oma kohviku kontseptsiooniga enda ruumides aadressil K.E. von Baeri 1. Vahepeal olime 10 kuud järgmistes asendusruumides, mis asus samuti meie enda ruumide lähedal. Ruumide värskendusremondi juures oli meile abiks sisekujundaja, kes on Kõrgema Kunstikool Pallase tudeng. Kohviku kontseptsioon aitas meid ka selles, et kuidas olla rohkem nähtaval ning milline on meie visuaalne kujundus. Helari jagas oma ideed Karliga, milline võiks olla visuaalne suund. Sellest lähtuvalt tegi Karl logo ning koos alustati Facebooki lehega, millele järgnes mõne aja pärast ka Instagrami konto

Üritustesarja nimes on meil kohvik, seega otsustasime, et paneme käiku ka meie espressomasina, mis võeti tudengite poolt kohe hästi vastu :) Üsna peagi pidime tegema investeeringu kohvimasin osas, mis suudaks seda massi teenindada, kes meilt nädalas läbi käib. Nüüd saab meil iseteeninduslikus korras endale kohvi osta ja kaardiga maksta. Juurde on tekkinud limpsid ja snäkid. Meil on kasutad enda logoga kohvitopsid, meened ja särgid. Ideid arenduseks on veel palju, katsetame ja õpime uusi asju ning tegutsemisviise päevast päeva.


Vabatahtlikud

Olles teinud esimesed üritused Tudengipäevade raames meie asendusruumides, võtsime kohe ühendust mõnede tudengitega, kes näitasid välja huvi, et nad tahaksid kaasa aidata ja panustada uutesse algatustesse. Vabatahtlike abiga tegime algust Fotoklubi, Lauamänguõhtutete, Alfa-kursuse ja teemaõhtutega. Üsna ruttu tekkis vajadus vabatahtlike koolitusteks ja väljasõitudeks, kuna nii lahe seltskond oli kokku sattunud. 

Vabatahtlike kohta on meil eraldi vabatahtlike leht, kus on võimalik ka saata oma sooviavaldus vabatahtlikuks saamise kohta.


Menüü

Kui on kohvikulaadne sisustus, siis eeldad, et ka pakutakse midagi. Aga meil ei ole tavapärane kohvik, kuhu sa astud sisse ja saad süüa-juua. Seega, me pakume oma klientidele hoopis suure valiku erinevate teemade ja stiiliga üritusi. Rääkides kohviku-keeles võime filosofeerida, et millised meie üritused on näiteks nö late-üritused, capuccino-üritused või kakao-üritused :)


Üritused

Mõned üritused toimuvad meil iganädalaselt, mõned kord kuus, mõned kord kvartalis või ka paar korda aastas. Leie omale meelepärane üritus meie ürituste lehelt. Üldjuhul on meie üritused tasuta, kui ei ole märgitud teisiti. Ürituste läbiviimiseks otsime sponsoreid ja partnereid, et need võiksid tudengitele jätkuvalt taskukohased olla. 
Korraldame ka reise, matkasid, väljasõite ja koolitusi, mis toovad kaasa meile lisakulutusi, seega väljasõidud on meil enamasti tasulised. 

Võta meiega ühendust - kontakt

Juhul, kui sul on küsimusi, ettepanekuid või soovid sponsoreerida tudengiüritusi, siis võta meiega ühendust. Herman vastab Sulle kindlasti lähipäevil. Väga kiireloomuliste küsimuste puhul võid ka helistada lehe all olevale numbrile.

 

Meeskond

Agape Kohviku töö põhineb suuresti vabatahtlike panustamisel, seega vabatahtlikest saad parema pildi vabatahtlike lehelt

Dewey Hall

Herman Jürgens

Direktor

Perry Larson

Kristel Jürgens

Personalijuht

Perry Larson

Mare Helleurm

Koolitusjuht

Pedro Frank

Helari Hellenurm

Arendusjuht

Perry Larson

Meelike Kurri

Kliendisuhete spetsialist

Lorenzo Pope

Tõnis Valk

Haldusjuht

 

Praktika

Mitmed tudengid on kasutanud võimalust, et teha oma praktikat Agape Kohvikus. Juhul, kui sul on soov oma praktikat meie juures teha, siis saada meile oma sooviavaldus, et saaksime sulle parima võimaliku lahenduse leida. Meie juures on teinud praktikat erinevate kutsekoolide, rakenduskõrgkoolide ja ka Tartu Ülikooli tudengid.

Võta meiega ühendust

Herman vastab Sulle lähipäevil. Väga kiireloomuliste küsimuste puhul palume helistada.
K.E. von Baeri 1-m7, Tartu 51005
+372 5647 7797
herman@agape.ee

Saada kiri

Palun lisa oma nimi ja e-postiaadress, et saaksime sõnumile vastata. Vajadusel lisa sõnumisse oma telefoninumber.

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.