Tere tulemast Agape kohviku fotoklubisse - me oleme Sinine Pildimasin!

Fotoklubi regulaarsed üritused toimuvad iganädalaselt terve semestri jooksul neljapäeviti kell 18.30, täpsem info ürituste kohta vaata Sinine Pildimasin facebooki lehelt

NB! Esimene avalik üritus uuel semestril toimub 19. septembril

Fotoklubi Supilinna fotoshoot

Fotoklubi Sinine Pildimasin

Agape Kohviku fotoklubi "Sinine Pildimasin" on grupp fotoentusiaste, kes pidevalt soovivad areneda. Sinine Pildimasin sai alguse 2016. aasta sügisel Tartus. Korraldame fotograafiaga seotud üritusi tudengitele. Kõik fotoentusiastid on teretulnud!

Korraldame õpitube ja loenguid fotograafia teemadel. Hooja lõpus korraldame näituse Tartus Tasku keskuses või mõnes teises avalikus kohas. Tihti teeme väljasõite koostöös Matkalkubi A4-ga. Oleme käinud Lõuna-Eesti rabades nii öösel kui päeval, vahel ka varahommikuti :) Meie külalisesinejateks on olnud mitmeid Eestis nime teinud fotograafid nagu näiteks pulmafotograaf Valdur Rosenvald, fotokoolitaja Aivar Pihelgas, loodusfotograaf Hans Markus Antsin jpt.

Hooaja keskel on meil tavaliselt pikem fotoreis, siiani oleme käinud polaarjoone taga virmalisi jahtimas. Ühel meie reisil käis kaasas ERRi saatejuht Kristo Elias, kes tegi koos meiega Osooni saate Põhja-Norrast ja Lofootide saarestikust: https://arhiiv.err.ee/vaata/osoon-virmalised-veelindude-toitmine-rebane

NB! Eksamiperioodil ja vaheajal meil avalikke üritusi ei toimu va mõned erijuhud :)

Kohtume neljapäeviti Agape Kohvikus!

Paul Poderat

Fotoklubi üritusi korraldavad tudengitest vabatahtlikud Helari Hellenurm'e juhendamisel, klubi eestkõneleja sellel hooajal on Kõrgema Kunstikooli Pallase tudeng Paul Poderat.

Fotoklubile oma kaamera

Fotoklubis on hetkel käimas aktsioon, et koguda raha Nikon Z6 kaamera ostuks. Juhul, kui soovid anda oma panuse, siis seda saab siin samas teha.

Mõte on, et fotoklubil oleks enda kaamera, mida saaksid tudengid proovida ja katsetada ning millega kajastada Agape Kohviku erinevaid üritusi.

Nikon Z6 Essential Movie Kit

Fotoklubil on kasutada Nikoni objektiive, seega on loogiline osta Nikoni kaamera. Nikon Z6 võimaldab ka teha päris head videot, seega sai valitud mudel, mis tuleb koos nö videotegija lisavarustusega.

Maksumus

Komplekt maksab hetkel 2899 EUR. Plaan on osta esimeses etapis kaamerakere + adapter vanade objektiivide jaoks + 1 objektiiv. Teises etapis on plaan osta kogu vajalik lisavarustus videode tegemiseks.

Nikon Z6 Essential Movie Kit

Toetus fotoklubi kaamera ostuks

Palun tee oma valik
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Palun täida kõik väljad.
Palun täida kõik väljad.
Invalid Input
Palun täida kõik kohustuslikud väljad.
0.00 EUR

REIS PÕHJA-NORRA LOFOOTIDE TIPPU

See on seiklus, kus grupp matkahulle, lumelaudureid, foto- ja videoentusiaste läheb Norra, polaarjoone taha matkama, virmalisi jahtima ja lumelauatama.


30. Jaanuar 2020
Lofoodid, Põhja-Norra
Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
 

Mis on Sinu unistuste reisisiht?

Jaga oma unistuste reisisihti või kohta, kuhu sulle lihtsalt meeldiks minna. Mine tea, äkki saabki mõni idee teoks?

Fotoklubi Sinine Pildimasina korraldajad

Meie meeskonda kuulub väga erinevaid inimesi - meid ühendavab fotograafia. Tule ja löö ka kaasa!

Dewey Hall

Paul

Perry Larson

Mariana

Perry Larson

Agnes

Perry Larson

Helari

Lorenzo Pope

Rein

Caleb Phillips

Taavet

Caleb Phillips

Tarmo

Pedro Frank

Siim

Darren Klein

Sina???